Akcesoria meblowe

Akcesoria meblowe


Akcesoria meblowe to zazwyczaj niewielkie elementy, które są bardzo przydatne. Pozwolą naprawić stare meble, których nie chcemy się jeszcze pozbywać lub szybko odświeżyć ich wygląd podczas remontu. Jednak akcesoria meblowe to nie tylko estetyka. To również funkcjonalność, która jest niezbędna dla komfortu pracy i wykonywania codziennych czynności. Nie domykające się szuflady, odpadające uchwyty czy chyboczący się stół to z pozoru błahostki, które z czasem znacząco utrudniają wykonywanie najprostszych działań. Różnorodne akcesoria to także obowiązkowy element podczas projektowania mebli na wymiar zarówno do prywatnych domów i mieszkań, jak i lokali usługowych.


Rodzaje dostępnych akcesoriów


We Flaxpol oferujemy akcesoria meblowe, które znajdą swoje zastosowanie w każdym pomieszczeniu – kuchni, salonie, łazience, jadalni. Wśród nich są uchwyty, zawiasy i wieszaki polskich renomowanych producentów Nomet oraz Gamet o zróżnicowanej stylistyce. U nas znajdziecie Państwo również podstawy do mebli stacjonarnych, takie jak filce, kółka, nóżki meblowe czy nogi stołowe. O dobre zagospodarowanie miejsca pomogą zadbać kosze wysuwne, a także systemy do szaf przesuwnych firmy – Aluprofil. Nie mogliśmy zapomnieć o dobrym oświetleniu, w tym o efektownych listwach ledowych i oczkach podszafkowych.

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą akcesoriów meblowych, a w przypadku pytań do kontaktu. Możecie zrobić to Państwo telefonicznie lub odwiedzając nas w sklepie stacjonarnym w Kluczborku. Zapraszamy!

Partnerzy

Kontakt

Kontakt płyty: 46-200 Kluczbork, ul. Jagiełły 21 tel. 077 414 41 48 (-50) wew. 31, 32, 33 fax. 077 425 04 30 flaxpol.plyty@flaxpol.pl

FLAXPOL SP Z O.O.

Polityka Prywatności