1PL
MENU
O firmie

Powrót

Flaxpol Sp. z o.o. jest dystrybutorem półfabrykatów do produkcji mebli i akcesoriów meblowych. Jesteśmy na rynku od 1991r.

Gazela biznesu

W roku 2002 działalność Spółki przeniesiona została do Kluczborka na ul. Jagiełły 1, gdzie do dziś mamy swoją siedzibę. W tym samym roku został nam przyznany status Zakładu Pracy Chronionej. Obecnie zatrudniamy 214 pracowników w tym 146 pracowników niepełnosprawnych.

Od roku 2004 wyróżniani jesteśmy statuetką „Gazela Biznesu” w rankingu prowadzonym przez czasopismo Puls Biznesu najdynamiczniej rozwijających się firm polskich w sektorze małych i średnich przedsiębiorstw.

Każdego roku wzbogacamy nasz asortyment oraz stale poszerzamy zakres działalności. Głownie zajmujemy się sprzedażą hurtową i detaliczną płyt wiórowych, pilśniowych, OSB, laminowanych, blatów.

Jesteśmy autoryzowanym przedstawicielem producentów:

  • PFLEIDERER PROSPAN S.A. Wieruszów i Grajewo - płyty wiórowe i laminowane
  • SWISS KRONO Sp. z o. o. Żary - płyty OSB
  • EKO S.A. Ostrów Wlk. – sklejka

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów oraz dążąc do stałego doskonalenia jakości produktów oraz poziomu oferowanych usług, wdrożyliśmy system zarządzania jakością zgodny z normą PN-EN ISO 9001:2009 w zakresie produkcji i handlu.

Z każdym dniem staramy się poszukiwać nowych rozwiązań, które pozwalają nam umacniać współpracę z Klientami. Profesjonalnym doradztwem służy Państwu zespół wykwalifikowanych i doświadczonych pracowników.

Prowadzimy również sprzedaż akcesorii meblowych, w naszej ofercie znajdziecie Państwo wiele akcesoriów potrzebnych do produkcji mebli m.in.: systemy drzwi przesuwnych, wkręty, uchwyty, zawiasy, zamki, obrzeża ABS i PCV, prowadnice rolkowe i kulkowe, metalboxy i tandemboxy firmy BLUM, fronty meblowe, listwy przyblatowe itp.

W 2003 roku poszerzyliśmy swoją działalność o produkcję i sprzedaż odzieży roboczej i ochronnej - do której zaliczamy: ubrania, kurtki, kamizelki, kombinezony oraz spodnie dostosowane do danego środowiska pracy (trudnopalne, kwasoodporne, elektrostatyczne, ostrzegawcze, ocieplane).
W naszym centrum bhp i ppoż. oferujemy sprzedaż różnego rodzaju artykułów potrzebnych do zabezpieczenia i ochrony pracownika w czasie wykonywania pracy. 

Serdecznie zapraszamy do współpracy.

Certyfikat gq

 

Partnerzy

Kontakt

Kontakt płyty: 46-200 Kluczbork, ul. Jagiełły 21 tel. 077 414 41 48 (-50) wew. 31, 32, 33 fax. 077 425 04 30 flaxpol.plyty@flaxpol.pl

FLAXPOL SP Z O.O.

Polityka Prywatności