Blaty kuchenne wykonane metodą postformingu - Blaty robocze
Blaty

Blaty kuchenne


W naszym asortymencie znajdują się blaty kuchenne wykonane metodą postformingu. Jest to technika uszlachetniająca powierzchnię płyt wiórowych laminatem, która daje możliwość estetycznego zaoblenia krawędzi. Między laminatem a płytą znajduje się specjalny papier przeciwprężny, który zapobiega odkształceniom powierzchni. Łączenie tych dwóch materiałów jest zabezpieczone spoiną z kleju poliuretanowego. Brzegi blatu wykończone są tym samym materiałem co wierzch, a to zapobiega przedostawaniu się wody oraz uszkodzeniom płyty wiórowej stanowiącej podstawę produktu.

Powierzchnie blatów roboczych mogą imitować naturalne surowce jak drewno i kamień (np. marmur) lub przedstawiać finezyjne wzory. Dostępnych jest też wiele kolorów, co pozwala na wybór blatu komponującego się idealnie z każdym stylem kuchni.


Zalety postformingu


Blaty kuchenne postformingowe charakteryzuje twardość, wysoka odporność na uderzenia, ścieranie, zabrudzenia oraz odbarwienia. Są bezpieczne dla zdrowia, a klasa higieniczności E-1 pozwala na kontakt blatów z jedzeniem. Pielęgnacja ich powierzchni jest szybka i prosta – wystarczy miękka wilgotna ściereczka. Do bardziej uporczywych zabrudzeń można użyć dowolnych środków czystości przeznaczonych do gospodarstwa domowego, np. płynu do mycia naczyń. Tak czyszczony blat odwdzięczy się możliwością długiego, bezproblemowego użytkowania.

Klientów zainteresowanych zakupem detalicznym zapraszamy do naszego sklepu w Kluczborku od poniedziałku do piątku między 8 a 16.

Partnerzy

Kontakt

Kontakt płyty: 46-200 Kluczbork, ul. Jagiełły 21 tel. 077 414 41 48 (-50) wew. 31, 32, 33 fax. 077 425 04 30 flaxpol.plyty@flaxpol.pl

FLAXPOL SP Z O.O.

Polityka Prywatności