MENU


Producent odzieży roboczej i ochronnej FlaxpolJesteśmy wiodącym producentem odzieży roboczej, ochronnej i marketingowej oraz dystrybutorem środków ochrony indywidualnej z ponad 25-letnią historią w Polsce. Posiadamy własną szwalnię oraz współpracujemy z doświadczoną dwustuosobową kadrą — krawcami, projektantami, technologami oraz konstruktorami. Stawiamy na najwyższą jakość i trwałość oferowanych produktów, a także kompleksową i profesjonalną obsługę Klienta. Specjalizujemy się w projektowaniu i szyciu odzieży technicznej, specjalnego przeznaczenia — trudnopalnej, ostrzegawczej, kwasoochronnej, antyelektrostatycznej a także multiochronnej.


Tkaniny jakie najczęściej wykorzystujemy w produkcji odzieży roboczej to mieszanki bawełny i poliestru czy bawełna 100%. Stosujemy również nowe materiały z dodatkiem elastanu lub innych włókien elastycznych, a także surowce tekstylne w pełni ekologiczne jak len.


Stosowane przez nas materiały wyróżniają się wysokimi parametrami w zakresie sił zrywających, odporności na rozciąganie i wypychanie, światło czy pot. Bardzo istotnym wskaźnikiem przy ich wyborze jest także wytrzymałość na wielokrotne cykle prania i suszenia.


Dobieramy odpowiednią gramaturę względem przeznaczenia odzieży, tak, aby doskonale chroniła, była komfortowa i łatwa w konserwacji.


W naszym asortymencie możecie Państwo znaleźć spodnie robocze do pasa, spodnie ogrodniczki, bluzy robocze, kurtki, polary, bluzy softshell, koszule, fartuchy, kombinezony czy T-shirty i polówki.


Dzięki oczekiwaniom naszych Klientów, którym zawsze stawiamy czoło, powstały produkty „szyte na miarę” zamieszczone w katalogu Flax Workwear. To tylko część naszych możliwości. Wachlarz działań jest dużo większy – elastyczność w działaniu i indywidualne podejście do Klienta to nasz wyróżnik.


Swoją ofertę kierujemy zarówno do Klientów hurtowych, jak i detalicznych.


Główna siedziba sklepu BHP Flaxpol zlokalizowana jest w Kluczborku, natomiast dzięki współpracy z najlepszymi firmami kurierskimi jesteśmy w stanie zapewnić szybką i bezpieczną dostawę naszych produktów na terenie całej Polski, a także Europy.Co nas wyróżnia?Po pierwsze ergonomia odzieży, wysokie walory użytkowe, a także wzornictwo, które zawsze jest dopasowywane do aktualnych trendów. Po drugie nowoczesny system przygotowania produkcji i komputerowy system automatycznego rozkroju tkanin oraz najnowocześniejsze maszyny szwalnicze, które pozwalają na wysoką precyzję szycia oraz powtarzalność produktów, aby każdy element odzieży zawsze gwarantował obiecane właściwości. Po trzecie krajowa produkcja – dzięki temu jesteśmy w stanie dokładnie nadzorować wszystkie procesy, szybko reagować w sytuacjach wyjątkowych i płynnie wprowadzać zmiany dla usprawnienia pracy.


Jesteśmy producentem odzieży roboczej i ochronnej godnym zaufania — w 2018 roku zostaliśmy uhonorowani nagrodą Konsumenckiego Lidera Jakości. Bierzemy udział w różnego rodzaju wydarzeniach i targach branżowych w Polsce oraz za granicą, gdzie możemy zaprezentować nasze pomysły, a także posłuchać sugestii klientów. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty oraz do kontaktu.Aktualności
2023-09-27 - Diamenty Miesięcznika Forbes 2023
2018-06-06 - Lider Jakości 2018
2018-05-25 - Dobre opolskie 2018

Zobacz więcej

Kontakt

Kontakt odzież: 46-200 Kluczbork, ul. Jagiełły 21 tel. 077 414 41 48 (-50) wew. 23 fax. 077 425 04 30 flaxpol.odziez@flaxpol.pl

Katalog

Więcej

Partnerzy

FLAXPOL SP Z O.O.

Polityka Prywatności